Praleisti ir eiti į turinį

Tenka konstatuoti…

2012, 17 gegužės

…virveles tampantiems zionistams pavyko psichologinė operacija prieš lietuvius (ar bent didesnę jų dalį). Operacijos tikslas ir rezultatas pateisino visas panaudotas priemones – suskaldyti visuomenę ir ją supriešinti, paverčiant piliečius emocijų valdomais gyvuliais, pasiruošusiais vieni kitiems perkąsti gerkles – apkvailintos abi pusės, net ir tie, kurie ginčijasi ką palaikyti/ko nekęsti virtuvėje vartydami spaudą.

Kiti renkasi neutralitetą ir toliau gyventi savo gyvenimą ir kurti savo ateitį neknisant sau smegenų; arba žvelgiant į visa tai iš viršaus/šalies – tikrai yra ir tokių žmonių, kurie mato didesnį paveikslą nei žiniasklaidos formuojama mąstysena, koncentruojantis į vienus dalykus, nematant svarbesnių. Žinoma, bus ir tokių, kurie įsiaudrinę čia užklydę puls rėkti – visa tai emocijos ir nieko rimto, galima nekreipti dėmesio nesiveliant į mažmožius ir mums primestas peripetijas. Kitu atveju rizikuojama patiems atsidurti “šachmatų lentoje“.

Manau, mano blogo skaitytojas yra inteligentiškas, besidomintis kone viskuo ir siekiantis pamatyti VISAS problemos puses(ne dvi – ką būtent ir perša šiknasklaida). Nevisi liūdnos istorijos fanatikai (“kovotojai“ ir “gynėjai“) geba suvokti, kad jie yra didesnio žaidimo dalis ir visi tie bruzdėjimai yra nuostabiai valdomi bei sustyguoti dar geriau, nei jūs manote.

Visos reakcijos ir atoveiksmiai, vaizdžiai tariant, yra apskaičiuoti. Žuvis užkibo ant kabliuko, žuvį numetė į maišą, rezultatas – katė įlindo į maišą – beliko užrišti.

Neapykanta ir chaosas galvoje – tai neigiama energija, ko ir siekia šie lėlininkai – “energetiniai vampyrai“. O žmonėms reikia dramos, reikia herojų (ir protagonistų, ir antagonistų) – supuvęs televizinis mąstymas. Lietuviai turi vienytis prieš tokias manipuliavimo priemones, pamatyti tikrąjį priešą ir tik jį pažinę galėsim duoti atkirtį. Kitaip bergždžias daužymasis kaktomis vienas į kitą, nežinia už ką (kai realiai viskas prasidėjo nuo implantuotos nuomonės). Lyg zombiai sukilote vieni prieš kitus ir nieko nenuveikėte per tuos keturis metus – o juk buvo galima labai šaunių tikslų pasiekti, jei tik žmonės pradėtų kalbėtis. Kaip esu minėjęs reik nesižeminti ir nepulti vieni kitiems klijuoti etikečių, tai nėra stiprios bendruomenės užuomazga.

Na, dabar įvertinus ką turime, belieka “išsirinkti“ tuos pačius vergvaldžius ir toliau ant jų lieti pagiežą, pirma reikia suvokti, kad tai nieko nepakeis. Pakeis tik išgvildentos ir ištobulintos idėjos paverstos teigiamais veiksmais, duodančiais teigiamą, o ne niekinį, rezultatą.

Žmogų įmanoma nušauti – idėjos neperšaunamos.

Mąstykit savo galva.

4 Komentaras
 1. docentas permalink

  Tikrai. Valdomoji pasaulio grandis sugebėjo žmones suskaldyti į kelias grupes (būtu jos geri ar blogi), kurios jokiu būdu nesutars vienu klausimu. Daugelis yra net pasiryžę perkasti gerklę kitam nesutikusiam su juo nuomone, lyg status quo sarginis šuo, išmokytas pulti nuo mažens.

  Labiausiai apgailėtinas vaizdas yra matyti kaip žmonės veikiami liaudės opijaus pagalba (Tv ar žinios- alus ar krepšinis). Aš tai įsivaizduoju kaip einant keliu link tikslo, matyti kiekvienoje kelio pusėje šimtus tam tikros prekės agitantų, šaukiančių nupirkti jo prekę. Taip žmogus, kuris teoriškai juda į priekį, niekada nenukreipia žvilgsnio tikslo link. Taip ir paklysta.

 2. Marcius permalink

  Geras straipsnis. Tas kiršinimas visuomenės labai aiškiai matosi. Pavyzdžiui dėl pedofilijos skandalo. Net artimi žmonės vos nesusipyko ginčidamiesi -.-, o ką jau bekalbėti apie interneto komentatorius ir t.t.. Būna dar “žvaigždžių“ skandalai tipo primušė ar pan. irgi užkabina tautiečius, bet ne taip stipriai.

  Beje vakar ir užvakar tikrinau šį blogą kaip vos ne kasdiena ir nieko nebuvo, seni įrašai. Kas čia darosi ?

  • Sveikas, buvau prilipines virsuje du postus, kad naujai užklystantys žmones pataikytu ant svarbios info, dabar jie nukabinti. Darbas spaudžia, tad įrašams ir domėjimuisi, analizavimams aukoju laisvalakį, žinoma tai tuo pačiu ir vienas iš pomėgių, stengiuosi spėti visur 😉 Man viskas kolkas ok.

   Dėl tavo minčių apie gyvenimo realijas – taip ir yra, žmonėms mėtomi masalai nuvilioti dėmesiui nuo rimtų dalykų. Šiuo vakar dienos įvykiu lygiai taip pat, naujas cirkas žmonėms, tuo momentu kai sprendžiami atominės energetikos ar kiti klausimai, beje ta pedo byla savotiškai tapo vos ne kaip trečia tautinė religijos forma ir politinis parketas… apmaudu.

   Jei tai būtų buvusi ne politikų problema, o žmonių, būtų baigęsis visas šitas serialas tikrai seniai.
   Tie įvykiai tikrai panašu, kad yra naudingi “kažkam“ – jų lemties tautos žmonės nesprendė, nors jiems ir norisi tikėti priešingai…

   Manyčiau vergvaldžiai plius minus klaidų nedaro, kas mums atrodo kaip “klaida“, veikiausiai “kažkieno“ naudai (plg. viešieji pirkimai ir kt. valstybiniai konkursai, privatizavimas – Mažeikių nafta ir kt. objektai).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: