Praleisti ir eiti į turinį

NWO Lietuvoje – ne konspiracija, o realybė

2012, 5 liepos

Atnaujinimas [2012 07 05], dar vienas straipsnis:

 http://www.balsas.lt/naujiena/607380/lytiskumo-pamokos-darzeliuose-nauja-istorija-apie-du-princus

Toks vaizdas išaiškėja ir paskaičius čia cituojamą“Respublikos“ straipsnį:

Darželinukų tvirkinimas prasidės rudenį (49)

2012 liepos mėn. 03 d. 11:00:00
Danas NAGELĖ, „Respublikos“ žurnalistas
SOS! Mamytės nė nenutuokia, kokie "eksperimentai" jų atžalų laukia darželiuose
Jau rugsėjį dalyje Lietuvos vaikų darželių bus pradėta įgyvendinti programa, kuria mažyliams bus kalama į galvą, kad berniukai niekuo nesiskiria nuo mergaičių, o lytis – kiekvieno žmogaus ne prigimties, o apsisprendimo reikalas. Jei bandomasis projektas pasiteisins, nuo kitų metų pradžios jis bus vykdomas visuose Lietuvos vaikų darželiuose. Tiesa, iškrypimą puolė stabdyti Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, netyčia išgirdęs apie šią nesąmonę. Tačiau kol kas jo pastangos yra bevaisės, mat net neaišku, kas už projektą yra atsakingi.

Prastūminėja skandinavai

Minėtas projektas tikriausiai be didesnių problemų vaikų darželiuose jau būtų pradėtas įgyvendinti, jei netyčia apie jį nebūtų sužinoję Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos (NŠTA) atstovai ir paskelbę šią informaciją žiniasklaidai. Šį skandalingą faktą paviešinus „Respublikai“, Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto nariai Petras Gražulis ir Asta Baukutė pareikalavo, kad klausimo svarstymas būtų įtrauktas į komiteto darbotvarkę. Pasiaiškinti buvo pakviesti ir Švietimo ir mokslo ministerijos atstovai, tačiau šie detalesnės informacijos nepateikė, todėl buvo įpareigoti ją parengti artimiausiam komiteto posėdžiui.

Į sudarytą darbo grupę, turėjusią svarstyti minėtos programos priimtinumą, kviestas gydytojas psichoterapeutas Gintautas Vaitoška įsitikinęs, kad programa yra ypač žalinga. Anot jo, tokio ugdymo iniciatoriai yra Norvegijos ir Švedijos vyriausybių įsteigtas Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, kuris ir finansavimą tam skyrė, o pinigus labai nori „įsisavinti“ kontora, besivadinanti Moterų informacijos centru.

Ruoš transseksualus

„Vaikams bus bandoma įdiegti, kad nėra blogai dėvėti priešingos lyties drabužėlius, kad lytis yra ne įgimtas dalykas, kad ją galima pasirinkti. Yra parengtos dvi knygelės darželių auklėtojoms, kaip reikia ugdyti vaikus. Berniukai ten skatinami nesidrovėti rožinių drabužėlių, žaisdami namus vaidinti ne tėtį, o mamą, mergaitės turėtų žaisti futbolą ir plėšikes. Šį kartą einama švelniau nei projektu „Gender Loops“, tačiau ir to pakanka. Pasakos pabaigoje tiek berniukai, tiek mergaitės nusprendžia pasirinkti neutralios giminės vardus. O tai yra ne kas kita, kaip transseksualumo propagavimas. Lyties tapatybės sutrikimas yra diagnozė, liga. O toks ugdymas prie to ir privestų. Einama į tą pusę. Juk jeigu skrandžio opa atsiranda išgėrus 2 litrus acto, nebūtina tiek išgerti per kartą, galima po truputėlį ir vis tiek opa atsiras. Taip būtų ir su minėta programa“, – sulygino psichoterapeutas.

Kas tu: berniukas ar mergaitė?

Anot G.Vaitoškos, minėta programa nuo rugsėjo bus įgyvendinama tik keliuose darželiuose, o paskui, jei ji esą pasiteisins, bus vykdoma ir likusiuose darželiuose.

NŠTA atstovė ir minėtos darbo grupės narė Vita Kuliavienė sakė, kad į grupės posėdį tebuvo pakviesta tik kartą. Kai ji, kaip psichologė, išdėstė neigiamą nuomonę, toliau buvo nebepageidaujama.

„Darbo grupėje buvo Švietimo ir mokslo ministerijos moteris, atsakinga už ikimokyklinį ugdymą, viena kažkurios įstaigos Edukologijos katedros docentė, dvi moteriškės iš Moterų informacijos centro, buvo moterų iš Šiaurės ministrų tarybos biuro. Nė vienos pavardės nežinau, nes žadėjo, kad bus posėdžio protokolas. O jo taip ir nebuvo. Išskyrus mane, visi pasisakė už projektą, nes esą Lietuvoje yra pernelyg stiprūs lyčių skirtumų stereotipai. Mums buvo rodomas filmukas anglų kalba. Ten maždaug trejų metų berniuko klausiama, ar jis kada nors bus mergaitė. Berniukas purto galvą: „Niekada“. Tada mergaitės klausia, kas būtų, jei berniukas ateitų į darželį su sijonu. Mergaitė juokiasi ir sako, kad ir kiti juoktųsi. Ir filmuko autoriai padaro išvadą, kad jau tokio amžiaus vaikai turi tokius baisius stereotipus. O tai esą reikia išgyvendinti. Bet aš taip nemanau“, – auklėjimo užkulisius atskleidė psichologė V.Kuliavienė.

Startas – jau rudenį

Parlamentaras P.Gražulis sakė, kad Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas išsiaiškino, kad prie projekto nagus yra prikišęs ir Europos lyčių lygybės institutas, o tai, pasak jo, reiškia, kad per Briuselį programą prastūminėja seksualinės mažumos.

„Baigus vykdyti programą, darželiuose berniukai turės pasirinkti, kas jie yra – berniukai ar mergaitės. Kraupu. Posėdžio metu paaiškėjo, kad nuo rugsėjo programa bus įgyvendinama. Taip pat paaiškėjo, kad ji su valstybe buvo derinta, o su tėvais – ne. Pareikalavome, kad būtų gautas ir tėvų sutikimas, o iš švietimo ir mokslo viceministro Vaido Bacio pareikalavome, kad kitame posėdyje būtų pateiktas visas programos turinys, o iki to laiko ji nebūtų pradėta įgyvendinti. Išsiaiškinome ir tai, kad vykdant minėtą programą nebūtų būtinas ministro įsakymas: esą kai kurios gali įsigalioti ir be to“, – pasakojo P.Gražulis.

Niekas nieko „nežino“

V.Bacys „Respublikai“ pareiškė, kad jis yra ne tas adresatas, kuris galėtų ką nors atsakyti. Esą programą prastūminėja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

„Ji už programą atsakinga, ji ir koordinuoja. O finansuoja Šiaurės ministrų taryba, kurią įsteigė Švedijos ir Norvegijos vyriausybės. Ši taryba Lietuvoje įgyvendina įvairias programas, kurias taip pat finansuoja ir Suomijos bei Danijos vyriausybės“, – sakė V.Bacys.

Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Audrius Bitinas tvirtino, kad jei kas ir kuruoja šią programą, tai nebent kitas viceministras Dalius Bitaitis. Tačiau šis įrodinėjo nieko apie tai nežinąs.

„Esu kažkur kažką apie tai girdėjęs, tačiau nieko plačiau nežinau ir negaliu komentuoti“, – tepasakė D.Bitaitis.

Parengta pagal dienraštį “Respublika“

—-

Dar viena “Respublikos“ publikacija: http://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/respublikos_redakcijos_skiltis/ar_vaiko_lytis_nera_igimtas_dalykas/

Kaip matome Švedijos ir Norvegijos sionistai dirba kaip pažadėjo, tam, kad žmonija išskyrus “išrinktuosius“, būtų padauginama techninėmis priemonėmis, o kiti išmirtų.

Agenda21, Codex Alimentarius, Eugenics, GenderLoops – raktažodžiai į tai kas čia pasakojama. Klausykitės Alan Watt radijo laidų, daug kas yra išaiškinama, matomos globalistų veikimo kryptys ir tendencijos.

10 Komentaras
 1. martynasgee permalink

  Dar vienas patvirtinimas, kad visa mėšlą lietųvoje finansuoja žydai, per skandinaviją. Tas pats liberastinis-pederastinis 15min ar delfis pinigus gauna iš ten pat, užtenka kelių straipsnių antraštes perskaityt, ar perbėgt akim per nuotraukas, kad apsivemtum nuo jų peršamo pasaulėvaizdžio. O geriausias triukas yra tai, kad lietuviai už savo moralės, kultūros ir vaikų “auklėjimą“ susimoka patys ir dar lieka skolingi dirbdami, pirkdami ir galiausiai laikydami pinigus skandinaviško kapitalo įmonėse, kurių lietuvoj daugiau nei bet kokių kitų.

  • Čia ir yra kabliukas – lenk medį kol jaunas, šią išmintį prieš mus pačius panaudos tie, kurie turės priėjimą – t.y. jei dėl darbo negalėsi auginti vaikų, iš jų liks gryniausi zombiai… ir dar už šią “paslaugą“ teks mokėti..

 2. docentas permalink

  Taip siekiama sunaikinti visuomenės individualumą, nes mokant, kad nėra skirtumo tarp lyčių ( gali pasirinkti ir pnš mėšlas), žmonės tiesiai šviesiai iškrypsta. Keik daug radikalų pasaulyje, kurie prisidengia po “lygybės“ idėja.

 3. docentas permalink

  Reblogged this on Docentas's Blog.

 4. pensioneras permalink

  kad nors vienas iš daugelio tamstos Johnsono straipsnių – lietuvių kalba…

 5. Ponia Vita Kuliavienė ir NŠTA atstovai skleidžia klaidingą ir šališką informaciją. Ponia Vita net nepasidomėjo ar buvo kviečiamas dar vienas darbo grupės posėdis ar ne.
  Norėtume informuoti, kad šiuo metu yra atliktas metodines medžiagos vertimas iš danų į lietuvių kalbą ir, kaip buvo nutarta darbo grupės posėdyje, vyksta adaptacijos procesas. Darbo grupei nusprendus, kad parengta adaptuota medžiaga gali būti pateikta specialistų vertinimui, su ją bus suteikta galimybė susipažinti visiems suinteresuotiems asmenims. Tik tuomet turint visą medžiagą bus galima diskutuoti ir išsakyti savo pozicijas – ar ši medžiaga gali būti naudinga Lietuvos kontekste ar ne.

  Moterų informacijos centras

  • Malonu, kad rūpinatės savo darbovietės įvaizdžiu. Dabar galite atsakyti į kiekvieną delfio, respublikos ir balso portalo komentarą. Kitas dalykas – dabar jūsų užduotis neatsišaudyti ir rodyti pirštais vieniems į kitus, o parodyti ir įrodyti, kad niekas neketino iš mūsų vaikų padaryti nemąstančiomis kempinėmis.

   [Atnaujinimas] Beje, kalbate apie šališkumą – įvardykite A ir B, jei yra – tai ir C, ir D. Toliau, Lietuva yra valstybė, o ne kontekstas, atsargiau rinkitės žodžius tiesioginiam eteryje – šį blogą skaito nemažai Tautiečių.

  • Nėra glitesnio padaro už liberastinę kurvą, mėtančią savo pėdas…

   Laikas jums pasikeisti pavadinimą į atitinkantį jūsų veiklą: “Liberastizmo infiltravimo centras“.

 6. bronius permalink

  Jūs atstovaujate moteris – tai negi jūsų tikslas paverst jas vyrais ? ar taip ketinate išspręsti smurto artimoje aplinkoje problemą – vyras muša moterį oj ne jie šiandien vyrai. Labai būtų įdomu išgirst pačios komentarą (jeigu turite darželinio amžiaus vaikų) ar norėtumet, kad jūsų vaikas lankytų tokį darželį ? Ir jeigu LR konstitucijoj apibrėžta, jog pilietis pilną apsisprendimo teisę įgauna tik sulaukęs pilnametystės, kokio velnio šitą brudą jam kišat mažametystės amžiui? ar čia vėl slypi gudrus planas jog įkišti į pasamonę iškrypimą ir taip bent kokiu atveju jie ar ją paverst iškrypėliu ? ar čia toks naudingumas viso konteksto ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: