Praleisti ir eiti į turinį

Valstybės atkūrimo diena (ir kiti menkniekiai)

2013, 17 vasario

Taip, labai džiugina akį ir širdį, kad stiprėja ir gausėja patriotiškai nusiteikusių jaunuolių ir vyresnio amžiaus piliečių gretos. Matyt nebe reikalo taip – sąmonės ir proto atbudimo reikalai tikrai geresni nei prieš metus ar du, žinoma delfinariumai ir kitos mazgajobinės massmedijos priemonės įnirtingai melavo ir meluos per sukąstus dantis (šiemet massmedijos atsiliepimai apie eitynes ar jų dalyvių skaičių vėl buvo iškreipiantys tiesą, apie ką neišeina meluoti – jie visada sau leis prasimanyti).

Dalyvaudamas Vasario 16-osios, Valstybės atkūrimo dienos šventės, eitynėse Kaune iš tiesų nustebau gerąja prasme – susirinko ne tik pilietiškai aktyvūs, bet ir labai didele dalimi –  mąstantys ir suvokūs žmonės, suprantantys iš kur judošiaus rankos dygsta ir kas kaišioja košerinius/sionistinius pagalius mums, gojams, į ratus.

Šypsotis buvo progų daug ir ne tik dėl to, kad džiaugiasi širdis keliaujant gimto miesto miesto gatvėmis su tautiečiais iš visos Lietuvos, bet  ir dėl to, jog keletas miesto svečių atvyko į renginį atidirbinėti kaip provokatoriai. Juoką ir tegalėjo sukelti jų bergždžios pastangos sumenkinti mūsų šventę ir bandymai gadinti šventinę nuotaiką. Ponai sionistai, kuriems nė motais kas dedasi jų Izraelyje Palestinos klausimu, ima savo gauruota ranka maišyti mūsų virtuvės katilus.

Žinoma nėra namų be dūmų, tiksliau kai kas po pietų nusprendžia šaukštais pamosuoti – gerokai po renginio, t.y. apie 19val. pasirodė pranešimai apie Lietuvos žydų bendruomenės pasipiktinimą – lyg jie turėtų kažkokią sprendžiamąją teisę, taigi, kaip čia išeina? Ar gerai atrodytų jei, tarkime lietuvių bendruomenė Didžiojoje Britanijoje ar Airijoje pradėtų daryti tokius “skandalus“ ir pradėtų britams/airiams reguliuoti kaip ir kada švesti savo šventes? Absurdas.

Tiesa – visos kitos provokacijos ir renginio metu buvo EPIC FAIL, nematėm nei vieno “skustagalvio-neonacio-fašisto-nacisto“ (iš subkultūrų gal kiek išsiskyrė savo aprangos atributais keletas sunkiosios muzikos bei krepšinio ar futbolo  fanų), be viso to nelabai sekėsi Katzui ir Zuroffui – vos tik šie seksiukai-keksiukai bei anti-semitai (kitaip aš jų elgesio ir nepavadinčiau, keista, bet A. Račas laikosi panašios nuomonės) ar jų pasamdyti visokie auskaruoti liurbiai, iš tokių grupuočių kaip antifa, lgbt bei kitokie iškrypusio mąstymo upėje besimaudančių zoofilų teisių fanatikai, anarchistai bandė prisišlieti prie minios su tikslu kelti aplinkinių pasipiktinimą – buvo staigiai apsupti policininkų ir išvaromi šalin. Uoliai renginio metu darbavosi ir du jauni aškenazai mossad fotografai apsiginklavę DSLR fotoaparatais ir kuprinėmis su keletu objektyvų bei trikojais stovais ir radijo ryšio ausinėmis vienoje ausyje

Buvo atvejis prie taip vadinamo Soboro – lesbietėms policija vos neišrašė “bananų“ už viešos tvarkos pažeidimus ir renginio  trikdymą (užgauliojimus, provokacijas muštynėms), tačiau panelės greitai suprato kuo joms tai gali baigtis – suvaldė savo emocingas kakarynes.

Policininkai savo pagalba renginio organizatoriams ir tvarkos palaikymo kokybe ir nuoširdžiu darbu iš tiesų šiek tiek pataisė gerokai pašlijusią Policijos reputaciją visuomenės akyse. Tačiau tiek man, tiek kolegai Douktriui užkliuvo delfinariumo triedesiai – neuroingvistiniu programavimu atsiduodanti ir neigiamą atspalvį pasamonei sufleruojanti antraštė “Kaune surengtoms tautinio jaunimo eitynėms – ypatingas policijos dėmesys“.

Policijos dėmesys nusikaltėliams/pažeidėjams/kontrabandininkams – prie tokių rašliavų esame pripratinti kriminalinėje kronikoje, tačiau budresnę akį turintys pastebi massmedijos bandymus manipuliuoti visuomenės pasąmone pasitelkiant neurolingvistinį programavimą ir žaidžiant nutylėjimo žaidimą informacinio karo fronte.

O štai tuo tarpu Vilniuje Valstybės atkūrimo dienos renginiai praėjo be jokių puldinėjimų ramiai ir gražiai, žinoma trigrašį įkišo Lenkijos prezidentas – eilinę nesąmonę leptelėjo, po ganėtinai neutralių (p)rezidentės žodžių ir palinkėjimų. Būtina gi Komorowskiui priminti mums, kad “esam vienam kelyje, šiaurės atlanto organizacijoje NATO, bei EU nariai“. Nuskambėjo kaip antausis po viso to ką patyrėme tiek iš vakarų, tiek iš rytų. Kodėl? Todėl, kad savo identiteto gėdijamės, nerodome savo geriausių savybių, ir dažnai sakome NE.

Tikrai galima susitvarkyti gyvenimą, tiek pilietinį, tiek valstybinį – tereikia duoti pasireikšti jauniems žmonėms, atsiimti valdžią į žmonių rankas ir atkurti respubliką, o ne žaisti amerikietišką “demokratiją“. Demokratijos JAV nėra ir nebuvo nuo pat jų susikūrimo – čia ir visa esmė. Kaip jie ir Izraelis gali mokyti pasaulį kaip reikia gyventi, kai patys savo viduje visam tam prieštarauja?

Ir žodis tolerastams – išmokite “toleruoti“ t.y. pakęsti ir suprasti kitokį požiūrį, t.y. tokį, kuris nebūtinai sutinka su jūsiškiu. Paklausk kurio nori patrioto, daugelis atsakys – jokio ryšio tarp Valstybinės šventės ir “pirmosios“ (lyg čia būtų kažkoks neeilinis out of space control įvykis, omai gad) homoseksualiųjų eisenos. Būtent. Nepatinka, čiulpkit saldaintį “Gaidelis“, dalina per atlaidus. Tiek šiam kartui.

P.S. Svieto perėjūnai profesioriai bei save gerbiantys numirėlių, oi atsiprašau, PASIBAIGUSIO Antro Pasaulinio karo “nacių medžiotojai“, galėtų savo išpuoliais liautis daryti pajuokos objektus iš savęs ir daryti gėdą savo tautiečiams pasaulio akyse, jūsų teisuolio įvaizdis ir taip jau subliūškęs ir niekas į jus rimtai nežiūri – žinau ką sakau, bendravau su žmonėmis, klausiausi jų nuomonių. Sorry, kortos nejūsų pusėje.

Atnaujinimas: lietuviai ir Norvegijoje lietuviai!

2 Komentaras
  1. arvydas damijonaitis permalink

    Raudonieji naciai(NKVD-KGB,50 proc.žydai),zuroffai,dar nenuteisti..
    Holodomor 1932 -1933 metais badu numarinta 11 milijonų ukrainiečių,tuo metu Kremlių valdė 80 proc.žydų tautybės raudonųjų nacių. Klastingieji vanagai zurofai vokiečių belaisvių stovyklose smagindavosi šaudydami vokiečius.Per diena prišaudydavo iki tūkstančio. Prūsija buvo paskandinta nekaltų 1,5 milijono gyventojų krauju.”Nacių medžiotojai”yra priedanga sadistiniams zurofų keršto protrūkiams..Laikas baigti kraugeriams siautėti, informacija apie fanatikų sionistų nusikaltimus neturi būti slepiama. Galima būtų prašyti “nacių medžiotoją” Efraim Zuroff pamedžioti Lietuvoje ir Izraelyje raudonuosius nacistus dušanskius, kurie organizavo ir vykdė masines lietuvių žudynes iki ir po antrojo pasaulinio karo.Po 1945 metų bolševikiniai raudonieji naciai sunaikino milijoną lietuvių. Rudųjų nacių E.Zuroff ” prisimedžiojo” sočiai, o raudonieji naciai, deja , yra zuroffų giminaičiai, todėl mažai vilčių, kad eis jų medžioti. Raudonųjų nacių nusikaltimus slapsto jų propagandistai aferistai zurofai. Pavyzdžiui, įvykiai Kauno garažėlyje yra propagandinis melas -nuotraukos sumontuotos, dukumentai padirbti (Žiūr. internete Irena Tumavičiūtė, Lietuvių šmeižtas…).Aferistą, lietuvių šmeižiką Zuroffą skelbti PERSONA NON GRATA,vyti iš Lietuvos..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: