Praleisti ir eiti į turinį

Trumpai apie pederado dalyvių teises ir dar šį tą

2013, 29 liepos

Tai vat ir įdomumas tame – kuo tos vaivorykštinės “teisės” yra viršesnės už paprasto žmogaus? Juk lygybės principai yra užtvirtinti LR konstitucijoje, ar ne? Tai kur tada problema? Gerai pastebėta – rinka. Smegenys ir jų pildymas turiniu (vienos ar kitos formos propoganda, mažaverte informacija ir t.t.), t.y. smegenų plovimas yra biznis, BET – biznis, neša naudą – investuotojui. Einam toliau – kas renka šituos liberastinius obuolius? Nežinantiems ar silpnai besidomintiems pasakysiu (kitiems nebus didelė paslaptis) – nevyriausybinės organizacijos, rytiniai mūsų kaimynai jas įvardijo tuo kuo jos ir smirdi – užsienio agentais. Nevyriausybinės organizacijos žinoma būna įvairios, tačiau yra ir fondai – vienas tokių globalisto George Soros įsteigtas Atviros Lietuvos Fondas(ALF). Matot kur lenkiu? Atsiverčiam mokyklinius vadovėlius – ALF logotipą nesunkiai rasite. Taigi, mažųjų galvelės štampuojamos pagal globalinį modelį, ir jokios konspiracijos teorijos, tai realybė. Gal tūlam jūzeriui ir gan tiesmukai suvedžiau galus, bet tikiuosi dabar daugiau aiškumo kaip vaikšto virvelės. O visokie paradėliai ir vėliavyčių pamosavimai – tik dėmesiui nukreipti nuo svarbesnių problemų, sukiršina visuomenę, bei leidžia valstybės tarnautojams gerai atrodyti prieš savo prievaizdus iš Briukselio.

Papildyta, iš Liettrydžio: “Sostinės policija suskaičiavo, kiek kainavo viešosios tvarkos užtikrinimas per šeštadienį vykusias homoseksualų eitynes „Už lygybę“. Teigiama, kad Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tiesioginės išlaidos, susijusios su praėjusį šeštadienį vykusiomis eitynėmis „Už lygybę“, siekia 182 500 Lt.“

Fantastika, dėkui už galimybę mokesčius mokėti valstybėje, kur badauja pensininkai ir didėja socialinė atskirtis ir aibė kitų problemų, dėkui liberastams ir kitiems AIDS fanams…. 182 500 Lt rado šiam tirščiais dvokiančiam reikalui surengti, tačiau miestų ir kaimų, miestelių infrastruktūros gerinimas kažkodėl stringa ar nejudinamas visai. Viešasis interesas ir tautos valia sumalti į rudus miltus. Taigi, ar dar stebina kodėl emigracijos mąstai nežaboti? Pažiūrėsim kas dėsis kai bus priimta rasistinė t.y. dar viena anti-Lietuviška EUSSR direktyva ir bus įsileidžiami Azijos ar Afrikos gyventojai dideliais kiekiais… dabar gyvenam įdomiais laikais, kaip kažkada linkėjo ir pagyventi vienas protingas rašytojas.

4 Komentaras
 1. martynasgee permalink

  Что там за шум на улице, Бэрримор?
  – Это гей-парад, сэр.
  – И чего же они требуют, Бэрримор?
  – Однополой любви, сэр.
  – Им разве кто-то запрещает?
  – Нет, сэр.
  – Так почему же всё-таки они шумят?
  – Пидорасы, сэр.

 2. Citata: “Taigi, ar dar stebina kodėl emigracijos mąstai nežaboti?“
  O ar TEN, Vakaruose geriau? Materialiai – taip. Bet tik materialiai. Deja, bet ten jau vaivorykštinė revoliucija pergalingai nugalėjo arba eina į pabaigą – partnerystė, santuokos ir įvaikinimas jau įteisinti ar greitai bus įteisinti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: