Praleisti ir eiti į turinį

Išmušk stebinčią ‘dieviškąją’ akį

Čia dėsiu svarbias nuorodas į informacijos šaltinius apie zionistus ir globalistus, NWO, visuomenės manipuliaciją, interneto cenzuros dokumentus(ACTA), taip pat kitą itin susijusią vertingą informaciją, kuri yra labai svarbi žinoti dabar, kad ja pasinaudoti jau netrukus.

Nenoriu būti blogas pranašas, bet juo ir nebūsiu – ypač jei padėsiu jums sužinoti daug daugiau nei manote, kad žinojote iki šiol. Iš esmės kaip ir visa masinė medija, Televizija Nesako Tiesos – ji tave bukina, tad internetas tavo draugas.

Šioje skiltyje dedama informacija, kuri atvers tavo užmerktas akis, įjungs protą ir savisaugą.

Visa tai svarbu todėl, kad globalistai kitaip nei jūs – nesnaudžia, tad pabusk!

Skaityk, pabusk, mąstyk, atpažink – žinok kaip pasipriešinti.

P.S. skaitytojų ir tinklaraštininkų nuorodoms sukurta speciali skiltis, prašome ten apsilankyti ir dalintis nuorodomis, o čia galime padiskutuoti 😉

7 Komentaras
 1. docentas permalink

  Kaip geriau manai būtu lietuviškai dėti straipsniu? Aišku daug kas anglų kalbą moka, bet….

 2. Gerai ir lietuviškai, svarbu, kad tinkamai išversta būtų arba visiems aktualu ;]

 3. idesiu koky ydomesny savo linka. bet as i visa interneto informacija ziuriu labai atsargiai. kolkas geru zmoniu zinanciu viska arba daugiau uz “juos“ nera, arba jie tyli. visa infa gaunam is “geresniu“ blogieciu.
  o saziningi zmones ta infa platindami, nenoromis gali platinti prie tos infos prikabinta dezinformacija.
  patariu visiems isijungti intuicija ir logika, lyginti saltinius, kontrargumentus, butinai susirasti oponuojancius graziom teorijom. visuomet atkreipkit i “atsitiktinius“ sutapimus.
  taip kad ir mano info priimkit kritiskai, – viena galva gerai – daugiau – dar geriau.

 4. Tame ir esmė, – informacijos įvertinimas, palyginimas, o asmeninis vertinimas yra subjektyvus. Todėl esi teisus dėl atsargumo. Be to dabar manau nevien Kinija ar Izraelis turi kuopas, pasodintas prie kompiuterių darbui internete – dezinformacijai skleisti ir tos šalies įvaizdžiui kelti, oponuoti logiškoms argumentuotoms nuomonėms ir panašiai.

 5. Pastaba sugalvojusiam si title “Išmušk stebinčią ‘dieviškąją’ akį“- dieviskoji arba trecioji akis neturi absoluciai NIEKO bendro su NWO…

  NWO yprasminantis zenklas yra piramide, kurios virsuneje yra dar viena piramide, o jos viduje akis. Cia yra masonu piramide. Sulyginamas sis zenklas butent su NWO del itarimu krentancios ant masonu organizacijos, del jos seselines veiklos pasaulio istorijoje nuo jos ikurimo metu.

  Dieviskoji arba Trecioji akis- tai dievo, proto sviesos, intuicijos (sestojo pojucio) bei aukstesniojo suvokimo zenklas. Si akis simbolizuojama ivairiai istorijoje. Pvz horo akis senoves agipte, agnya (sestoji) chakra indijoje (iki siol indijoje raudonu tasku tarpuakyje reiskiama pagarba siam simboliui), o siaip bendrasis simbolis yra lygiakrastis trikampis (masonu trikampis yra lygiasonis) su akimi viduje. Kartais akies vyzdyje ipaisoma saule arba aplink vyzdi piesiami spinduliai, bet cia retesni apdailinimiai….

  • Matyt kabučių nepastebėjei 🙂 Taip tiesiog dėl to parašiau, nes dar dalis (tiksliau dauguma) žmonių nežinia kodėl apsnūdę ir vaikšto į bažnyčias ir galbūt sieja su tuo… be to skyrelio esmė pasidalinti informacijos nuorodomis bei sulaukti jų iš skaitytojų, pavadinimo semantika jau antrinis dalykas.

 6. mana kad geriau deti LT kalba, nes angliskai tikrai yra daug info, bet mazai kas domisi.
  tiesa sakan buvau nustebes, kad tokio pobudzio info jau prienama LT kalba. Super!
  Keep up with good job.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: